į pradžią turinys susisiekite  
Tinklapio naujienos
Blyksniai

Dangus pražysta tamsiausią akimirką žvaigždėmis bei magija žmogui, pratusiam prie saulės pilno ir aiškaus mėlio. Tą vienintelį momentą lyg blyksnis, lyg žaibas nušviečiamas dangus plūsta širdin nenumaldoma pilnatvės, o kartu ir keisto vienišumo banga.

 
 
Jogų higiena. Liežuvio valymas (Jivha Kriya)

Kodėl reikia valyti liežuvį?

1. Ant liežuvio, kaip ir ant dantų, taip pat yra daug apnašų. Bakterijos sukelia nemalonų burnos kvapą, patenka į gerklę, stemplę ir visą organizmą.

 
 
Būkite atsargūs

Jauna moteris su meditacijos mokytoju mokėsi kaip skleisti meilę ir malonę. Atlikusi kasdienę meditaciją namie, ji eidavo į turgų, kur vienas prekeivis kiekvieną dieną ją pasitikdavo užgauliojimais. Nors ji iš visų jėgų stengėsi mylėti visas būtybes, šis storžievis išvedė ją iš kantrybės.

 
 
Reikia duoti ne tik tai, ką turime, bet ir tai, kas esame

Vieną dieną per kalnus keliaujanti moteris upelyje rado brangakmenį ir įsidėjo jį į nešamą ryšulį. Vėliau sutiko vyrą, kuris dienų dienas ėjo per  kalnus ir buvo išalkęs. Ji gailestingai atvėrė savo ryšulį, kad pasidalintų su juo maistu. Vyras pastebėjo jos radinį ir suvokė, kad tai nėra paprastas akmuo, o vertingas brangakmenis, kurį pardavus pinigų užtektų visam gyvenimui.

 
 
Niekas netrunka amžinai

Suvokimas, kad niekaip negali pakeisti situacijos, suteikia laisvę.
Susitaikymas išlaisvina taip pat, kaip problemos išsprendimas.

 
 
Kitas žmogus galvoja kitaip

Suprask, kad kitas žmogus kitaip galvoja nei tu. 

Nes jis yra kitoks ir turi savus poelgių motyvus... Ir nereikia pykti, jeigu jis elgiasi kitaip negu tu tikėjaisi. Netgi tavo vaikas yra kitoks nei tu. Kodėl nori, kad būtų kitaip?

 
 
Paschimottanasana (Pasilenkimas pirmyn)

Tai viena geriausių jogos pozų. Paschimottanasana ištempia visą stuburo kanalą, kuriuo eina Sushumna, taip skatindama nervinius impulsus kilti į aukštesniuosius centrus.  

Pranos srautas čia kyla Sushumna kanalu, taip pažadinama virškinimo ugnis, stiprinama  virškinimo sistema. 

 
 
Balasana (Vaiko poza)

Jogoje yra asanų, padedančių harmonizuoti savo psichinę būseną. Viena paprasčiausių ir efektyviausių – Balasana, arba kūdikio poza. Jau pats asanos pavadinimas daug ką pasako. Būtent kūdikystėje mes jaučiamės maksimaliai apsaugoti nuo problemų, kurios vėliau auga kartu su mūsų amžiumi. 

 
 
Skausmo mažinimui

Tai natūralūs gamtos garsai, padedantys mažinti lėtinius skausmus, migreną, gydantys nemigą.

 
 
Jūsų pasirinkimas

Žmogus iš kitų žmonių dažnai išmoksta civilizacijos sukurtų dalykų. Tačiau tai būtų niekis, jei šie nestovėtų ant svarbių gyvenimo tikrovės ir prigimties pamatų, kurių galima pasisemti tiesiog iš savęs bei gamtos – to šaltinio, iš kurio pats užgimei.

 
 
Ačiū delfinams

Tai puiki relaksacija, kai norisi ramybės, taikos ar prieglobsčio. Tai nuramina besiblaškantį vidų, sudėlioja mintis į vietas, padeda susitaikyti pirmiausia su pačiu savimi. Ačiū delfinams...

 
 
Istorija apie televizorių vienuolyne

Viename atokiame vienuolyne išgirdo vienuoliai iš atvykusių žmonių apie tokį daiktą, kuris yra kiekvienuose namuose, į kurį visi įdėmiai žiūri ir mato tai, kas dedasi visame pasaulyje...

 
 
Ko jumyse daugiau - žemės, vandens ar ugnies? Testas

Kamuoja mieguistumas, apatija, liūdesys ir taip norisi ko nors riebaus ar saldaus? Neskubėkite kaltinti savęs tinginyste ar valios stoka. Gali būti, kad jūsų organizme tiesiog padaugėjo kaphos – žemės ir vandens energijos. 

 
 
21-os dienos metodas – Jūsų sėkmės ir norų išsipildymo galimybė

Numerologija veikia visą mūsų gyvenimą ir natūralu, kad yra skirtumas, kurią dieną pradėti vieną ar kitą veiklą. Taigi, numerologija teigia, kad pati geriausia diena naujų darbų pradžiai – pirmoji Personalinė diena.

Kaip ją apskaičiuoti?

 
 
7 klausimai, padėsiantys atrasti jūsų pašaukimą

1. Ką mėgstate veikti?

Jūsų pašaukimas yra glaudžiai susijęs su tuo, ką mėgstate. Patys sėkmingiausi žmonės užsiima būtent mėgstama veikla...

 
 
<<  ankstesnis  10   11   12   13   14   15   16   sekantis  >>