į pradžią turinys susisiekite  
Tinklapio naujienos
Nusibodo būti sėkmingu!

Vat sėdau galvoti šiandien, kaip ten yra su tom sėkmės istorijom. Su tais besišypsančiais veidais. Kiek tiesos šiame gyvenimo šokyje?

Kiek iš tikro -iausių gretose yra laimingų žmonių? Laimingų ir besidalijančių savo laime. Mylinčių ir ne tiek be priekaištų atrodančių, kiek gebančių tiesiai, be melo atsakyti, kaip jie iš tikro gyvena, ką iš tikrųjų jaučia, kokia tikroji jų sėkmingo veido ant žurnalo viršelio kaina… Nes būtent jų dėka didžioji dalis žmonijos galvoja, kad nori taip gyventi. Daug, labai daug to siekia ir klupinėja karjerų laiptais ir iššūkių brūzgynais.

 
 
Jeigu myli, mylėk atvirai

Pas dzeno mokytoją dvidešimt vienuolių ir viena vienuolė praktikavo meditaciją.
Nors vienuolės drabužiai buvo labai kuklūs, o galva nuskusta plikai, ji atrodė labai miela. Keli vienuoliai paslapčia ją įsimylėjo...

 
 
Eksperimentas jogos pamokoje

Visko pasitaiko...

 
 
Apie nuolankumą

Išmintingi žmonės yra nuolankūs. 

Jie neatkreipia į save dėmesio didžiuodamiesi savo gebėjimais ar pasiekimais. Didingi jų darbai yra vertinami tyliai. Būdami lyderiais išmintingieji džiaugiasi...

 
 
Negalima pavogti mėnulio

Kalno papėdėje mažoje lūšnelėje gyveno dzeno meistras. Vieną vakarą į lūšnelę įslinko vagis ir pamatė, kad visai nėra ten ką pavogti.

Įeidamas meistras užtiko vagį. „Tu nuėjai ilgą kelią, kad aplankytum mane, - tarė jis...

 
 
Saldi uoga

Žmogus bėgo lauku, kuriame gyveno tigras. Jis skuodė iš visų jėgų, nes tigras jį vijosi. Pribėgęs skardį jis ėmė keberiotis žemyn, kabindamasis už laukinio žilvičio šaknų. Ir pakibo taip...

 
 
Daliaus Barkausko paskaita "Fizinio aktyvumo paslaptys: ką turėtų žinoti kiekvienas?"

Tikrai puiki Daliaus Barkausko (vyriausiojo Lietuvos olimpinės rinktinės gydytojo) paskaita apie žmogų, sportą, judesį, apie mitus, stuburą, pėdą, ribotumo paveiktą visuomenės mąstymą ir t.t.

 
 
Hatha jogos pamokos pradedantiesiems (Jonavoje)

Egzistuoja tiek daug visko, ką galima sužinoti ir išmokti.

Jei ne dabar, tai kada?

Pradedantieji gali būti bet kurio amžiaus, išsilavinimo ar sveikatos būklės.

Nes joga yra tai, kas yra tikra.

Taigi - pradėkite nuo savęs. Kasdien.

 

Pamokos pradedantiesiems: asanos, taisyklingas jų atlikimas ir korekcija; kvėpavimo subtilybės, pranajama; relaksacijos metodai.

 

Pamokos vyks gegužės 10, 13, 17, 20 dienomis 19.00 - 20.30 val. Vieno užsiėmimo kaina 6 eurai. Kviečiu registruotis el. paštu info@jogoskelias.lt

 
 
Daugiau nei 100 knygų parašiusio vienuolio patarimai, kaip sąmoningai būti laimingam

Visus konfliktus reikėtų spręsti derybų keliu. Žinoma, susėdus prie stalo, nereikia iškart pulti derėtis. Siūlyčiau iš pradžių kartu pasivaikščioti, pavalgyti, pasipasakoti vienas kitam, išsiaiškinti problemas. Tokiais atvejais negalima kaltinti ir smerkti. Tam gali prireikti ne vienos, o dviejų, gal net trijų savaičių. Bet jei žmonės kalbasi ir supranta vienas kitą, tartis visada lengviau. Na, jei man būtų patikėta tartis dėl taikos, derybas pradėčiau būtent taip.

 
 
Saucha (Šauča)

Saucha (Šauča) – švara, tyrumas. Tai išorinė (kūno, aplinkos, aprangos, maisto!) ir vidinė (sąmonės) švara. Jogos valymosi technikos (šatkarmos – neti, dhauti, basti, trataka, nauli, kapalabhati), asanos, pranayama valo kūną ir šalina susikaupusius toksinus. Protas taip pat turėtų būti švarus ( mintys, emocijos, poelgiai), mūsų kalba – taip pat.

 
 
Patandžalio "Jogos sūtros"

„Joga sūtra“ – žinomiausias jogos klasikos veikalas, kurio pagrindas - daug tūkstantmečių jogų praktikuotos žinios, kurias Patandžalis apibendrino ir susistemino. Pati joga egzistavo ir iki tol. Veikalas parašytas sanskrito kalba, logiškai ir filosofiškai. Žodis „Sūtra“ išvertus iš sanskrito kalbos reiškia „siūlą“. Taigi „Sūtros“ ir dabar turėtų būti tuo siūlu, ant kurio laikosi jogos mokymas.

 
 
Karma

Būtent mūsų praeities karmos dėka jau gimdami patenkame į geresnes ar prastesnes sąlygas, turime jau nulemtą sveikatos būklę, numatytą gyvenimo trukmę, galimybes mėgautis ir tobulėti...

 

 
 
Sielų pamoka

Sielos, sėdėdamos prie apskrito stalo, rinkosi sekančio savo gyvenimo pamokas. Atsistojo stipri, drąsi siela ir tarė:

- Šįkart aš einu į Žemę, kad išmokčiau atleisti. Kas man padės?

Užjausdamos siekos pradėjo šnabždėtis:

 
 
Kas yra joga?

Kad ir kaip tobulai beatliktume asanas, kad ir koks lankstus būtų mūsų kūnas, kol nepasieksime kūno, proto ir kvėpavimo vienybės, negalime sakyti, kad praktikuojame jogą. Kas, galų gale, yra joga?

 
 
Išminties šaltinis

Gyveno kartą Guru, kurį visi laikė esant išminties įsikūnijimu.

Kasdien jis skaitydavo paskaitas apie dvasinio gyvenimo aspektus ir visiems buvo akivaizdu, kad nėra kito tokio žmogaus, gebančio taip giliai įžvelgti išmintį ir taip paprastai tą paaiškinti...

 
 
<<  ankstesnis  5   6   7   8   9   10   11   sekantis  >>