į pradžią turinys susisiekite  
Skaitiniai » Straipsniai
Kitas žmogus galvoja kitaip

Suprask, kad kitas žmogus kitaip galvoja nei tu. 

Nes jis yra kitoks ir turi savus poelgių motyvus... Ir nereikia pykti, jeigu jis elgiasi kitaip negu tu tikėjaisi. Netgi tavo vaikas yra kitoks nei tu. Kodėl nori, kad būtų kitaip?

plačiau
 
Skundžiatės gyvenimu? Gal pažeidžiate Visatos taisykles?

Kaskart, skųsdamiesi gyvenimu, prisiminkite: tai ne pasaulis neteisingas, o jūs patys kažką darote ne taip. Egzistuoja svarbios 7 Visatos taisyklės. Jų nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia. O jų taikymas leidžia siekti harmonijos ir laimingai gyventi.

plačiau
 
Ko jumyse daugiau - žemės, vandens ar ugnies? Testas

Kamuoja mieguistumas, apatija, liūdesys ir taip norisi ko nors riebaus ar saldaus? Neskubėkite kaltinti savęs tinginyste ar valios stoka. Gali būti, kad jūsų organizme tiesiog padaugėjo kaphos – žemės ir vandens energijos. 
 

plačiau
 
Kodėl nereikia dalintis dvasinėmis žiniomis

Todėl išminčiai perspėja: dvasinės žinios turi būti taikomos praktikoje. O tai reiškia, kad jos turi atitikti kiekvieno konkretaus žmogaus supratimo lygį. Jis turi tiesiog „priaugti“ iki tam tikro suvokimo... Kitaip pavojus gresia pačioms žinioms – jos gali būti ne taip suprastos, netgi iškraipytos.

plačiau
 
Rytuose egzistuoja 7 švaros taisyklės:

1. Rankų švara. Tai reiškia neimti nieko, kas nereikalinga. O taip pat - atiduoti kažkelintą dalį savo uždarbio tiems, kam to reikia labiau.

2. Ausų švara. Tai reiškia nesiklausyti išsigandusių, piktų ir išsiblaškiusių žmonių, taip pat – riboti save nuo plepumo, tuščių kalbų ir paskalų.

plačiau
 
Apie jogą po gimdymo, o taip pat veido jogą, beibi jogą ir kitokius mitus

Dažnokai manęs klausia apie tai, kokias jogos asanas reikia daryti po gimdymo.

Atsakau: jokių nereikia daryti...

plačiau
 
Apie baimę pažinti save

Ar žinote, ko žmogus labiausiai bijo? 
Pažinti save. Sužinoti apie save kažką blogo. Sužinoti tiesą, kurią giliai, po keliais sluoksniais slepia nuo aplinkinių ir, svarbiausia - nuo paties savęs. 
Žmogus bijo suprasti, kad nėra jis toks jau geras ir nuoširdus, kaip kartais išoriškai atrodo. Suvokti tikruosius...

plačiau
 
Kam reikia pažinti save?

Dažnai bendraudami girdime ir matome tai, ką norime girdėti ir matyti. Ir taip bendrauti mums patinka tol, kol pritariame kito žmogaus požiūriui.

Kai nuomonės skiriasi, iš karto puolame gintis ir teisintis: „o aš tai taip...“, „mano nuomone tai kitaip...“, „aš niekada taip...“ ir t.t. Šioje situacijoje turime suvokti, kad taip mumyse kalba pats tikriausias mūsų EGO, uždarantis duris kitokioms galimybėms.

plačiau
 
7 klausimai, padėsiantys atrasti jūsų pašaukimą

1. Ką mėgstate veikti?

Jūsų pašaukimas yra glaudžiai susijęs su tuo, ką mėgstate. Patys sėkmingiausi žmonės užsiima būtent mėgstama veikla...

plačiau
 
Savirealizacija

Tai noras kūrybiškai daryti tai, kas suteikia mums prasmę. Savirealizacija suteikia energijos, džiaugsmo, laimės, pasitenkinimo. Ji atneša pilnumo jausmą mūsų gyvenimui.

Dažnas mūsų turime asmeninį gyvenimą, darbą ir hobį. Kartais žmogui patinka keli pomėgiai – tai yra normalu.

Klaidingai yra galvojama, kad:

plačiau
 
<<  ankstesnis  3   4   5   6   7   sekantis  >>